23.10.2023

Nemějte problém s únikem vody


Nikdo v dnešní době nemusí mít problém s únikem vody, a to ani vy ne. Pokud někde začne unikat voda, rozhodně to člověk nepozná hned, ale až za nějaký čas. Někdy může trvat klidně i půl roku, než se projeví únik vody. To, že je někde nějaký problém může člověk zjistit i z faktury, protože je dost možné, že najednou bude muset za vodu zaplatit více, než platil dříve. I něco takového může být ukazatelem na to, že je někde nějaký problém. Jak člověk pozná, že je problém s únikem vody v jeho domě? Často se dá něco takového poznat podle toho, že je vlhké zdivo, kterým vedou trubky s vodou.

kapky vody

Obvykle se také na dané stěně začínají objevovat vlhká místa. Jakmile na něco takového přijdete, měli byste zavolat instalatérské firmě, aby se přišla podívat a určila místo, kde dochází k úniku vody. Určitě se také může stát, že nemusí být problém v budově, ale může být problém pod cestou nebo v zemině. Pokud se problém vyskytl v zemině, můžete si všimnou toho, že je půda na daném místě stále mokrá a nikdy nevysychá. I to může být ukazatelem, že je někde nějaký problém. Pokud se vám něco nebude zdát a budete si myslet, že je s tím spojen únik vody, měli byste zavolat instalatéra, který se na něco takového přijede podívat.

kapání vody

Dnes jsou už různé metody, jak přijít na to, že někde uniká voda, takže věřte, že se na to opravdu přijde v případě, že voda někde opravdu uniká. Je jasné, že se nikomu nebude líbit, pokud bude muset platit daleko větší fakturu, než obvykle platí. Už jen z toho důvodu by měl být člověk pozorný a pokud se mu něco nebude zdát, měl by zavolat do společnosti, která vyšle někoho, aby se přijel na problém podívat a případně jej i vyřešil, pokud to bude možné. Kolikrát se něco takového vyřeší výměnou kus za kus a vše zase bude fungovat tak, jak má. Někdy to chce ale mnohem více. S únikem vody je potřeba pracovat.

Propaganda jako živnost

2.5.2023


Asi deset dolarů na den dostávají profesionální „internetoví trollové“, kteří po českém internetu šíří nepravdivé informace, propagandu a záměrně tak oslabují víru společnosti v tradiční a zajetá média a státní zřízení. Podporují všemožné konspirační teorie, alternativní internetové portály apod. To vše samozřejmě také generuje jistý zisk, byť i za pouhé zobrazení, neboť takové portály mají spoustu reklamních spotů, které stačí jenom proklikat a stránka má hned o pár korun více – lehká živnost žijící na lži a předsudcích.
muž v uniformě.png 

Seznamy se neustále rozšiřují

Internetové portály, které záměrně nebo lhostejně zveřejňují nepravdivé informace a záhadné teorie a bůh ví co ještě neustále přibývají a množí se, často nezřízeně, protože už to zdaleka nejsou jenom placení trollové, ale samotní občané začínají propadat této novodobé hysterii a honem za pravdou a snaží se na tu KRUTOU PRAVDU upozornit všechny ostatní. Jak se to vůbec pozná?
špatné zprávy.png
 
1)      Spousta vykřičníků, otazníků, teček, čárek
2)      Velká písmena (permanentně zapnutý capslock)
3)      Barevné písmo na barevném pozadí
4)      Vizuálně špatně vypadající
5)      Obrázky, které fakticky s textem vůbec nemají co dělat
6)      Ideálně odkaz na ještě horší stránky s horšími teoriemi
 
A na koho je to vůbec cíleno? NA lehce manipulovatelné, na důvěřivce, ustrašence, starší lidi a naopak extrémně mladé. Samozřejmě, dospělí lidé této propagandě nijak neutečou. Už to není problém pouze několika schizofreniků a pomatenců, pomalu to přerůstá v celospolečenskou krizi. Je vůbec možné, aby takovým naprosto neuvěřitelným faktům lidé zcela bezmezně věřili?
 pták s reklamou.jpg

Historie se vrací

Jeden komentář to napsat naprosto krásně, byť s tím nijak nepočítal, že by to posloužilo takovémuto účelu: „Já byl taky mladej a blbej a věřil jsem komunistický propagandě, ale teď je všechno jinak!“ napsal komentující pod nějakým divným článkem v divné diskuzi na ještě prapodivnější stránce. Lidé, co věřili těm žvástům za minulého režimu si nyní myslí, jak moc se poučili, a přitom z nich jsou ještě větší blbci, než byli zamlada.

Co si myslíte o seznamkách?

6.4.2019

V současné době je zcela běžné, že se lidé seznamují prostřednictvím internetových seznamek. Co si o tom myslíte Vy? Je to správná volba, nebo to vnímáte spíše jako ztrátu času?

Určitě v tomto případě hodně záleží na tom, kolik Vám je let. Jinak to mají jistě nastavené mladí lidé a jinak lidí ve spíše ve zralém věku. Velmi mladí lidé se snadno seznamují ve škole, na zábavných akcích a podobně. Ale s postupem věku je to často náročnější a náročnější. Příležitostí k seznámení ubývá a tak lidé často berou zavděk seznamkami.

Samozřejmě není nic krásnějšího, než se seznámit spontánně, má to své nesporné kouzlo, ale pokud chybí příležitosti, nebo postupem času ubývají, určitě stojí za to vyzkoušet i seznamku.
slečna u pc

Ztráta času to určitě není. Nemáte co ztratit. V tom úplně nejhorším případě Vám to nevyjde. V tom lepším případě můžete najít svého osudového partnera nebo partnerku.

Najít si partnera tímto způsobem má také své nesporné výhody. Jednak máte ujasněné představy, koho hledáte a co od něho čekáte. Přistupujete do toho s notnou mírou racionalismu. Je pravda, že vztah a racionalita se zdánlivě vylučují, ale na straně druhé racionální přístup vůbec není na škodu a naopak vztahu může dokonce také prospívat.

Seznamování přes seznamku by ovšem mělo mít svá pravidla. Nezapomínejte na to, že mnozí lidé nejsou upřímní. Buď se dělají lepšími než jsou (ale to platí nejen pro virtuální prostor), nebo dokonce fungují jako smyšlené existence. Někteří se tímto způsobem jen baví, někteří mohou ovšem být i nebezpeční.
dívka s pc v posteli

Proto je určitě vhodné, abyste několik prvních schůzek absolvovali na veřejných místech a intimitu odložili raději na později. Toto bezpečnostní pravidlo platí pro ženy, ale také pro muže.

Na druhou stranu předpokládejme, že se chtějí seznámit dva lidé, kteří to myslí vážně. Nečekejte, že to půjde samo. I Vy musíte přispěchat náhodě na pomoc. Tím, jak se vyjadřujete, tím, co nabízíte, tím, jak dokážete probudit zájem a důvěru toho druhého.

 

Nejsme jako ostatní marketingové společnosti. My Vám nabídneme opravdovou kvalitu za ty nejlepší ceny, jaké si jen dokážete před

3.9.2018

Už jste o službách, které dokážou, Vaše internetové stránky zviditelnit, slyšeli, ale také jste slyšeli, že je s tím opravdová spousta práce. A jak už to tak bývá, s čím je spousta práce, to také bývá velmi drahé a proto jste nad touto možností, která by Vás mohla zachránit, ani nepřemýšleli. Ne veškeré firmy ale vykořisťují své zákazníky a Vy jste právě jednu takovou férovou firmu, která Vám opravdovou kvalitu vytvoří za těch nejlepších podmínek
webový prohlížeč zlepšení

My ale nejsme jako ostatní marketingové společnosti a dokážeme Vám nabídnout to stejné jako ni, ještě mnohem víc za ty nejlepší ceny. My nedovolíme, aby Vaše podnikání zkrachovalo na takové věci, jako je viditelnost a popularita. Proto se podívejte na naše nabídky a neváhejte nás kontaktovat. Vzhledem k tomu, že každý web je velmi individuální a každý potřebuje pomoct v trochu jiném směru a rozmezí, nedá se přesně určit cena bez poptávky. Nejdříve nás musíte kontaktovat, my s Vámi probereme veškeré Vaše představy a postupně se postaráme o to, aby se nic nezanedbalo.
ruce přenosný počítač

Ve většině případů je potřeba opravdu velká správa všeho možného a často musíme spravovat práci po ostatních společnostech, kterou svoji práci neodvedli tak jak by měli a spoustu věcí zanedbali. S našimi službami Vás žádné takové zklamání nečeká. My vždy dokonale prověříme veškeré potřeby a nedostatky Vašeho webu a zároveň Vám nabídneme naprosto dokonalé nabídky, které rozhodně nelze odmítnout. Opravdová kvalita se hledá opravdu těžko a Vy jste ji momentálně našli u nás! Nechejte o své internetové stránky pečovat v tom nejlepším stylu a dodejte jim ten nejvyšší šmrnc, jaký si zaslouží a který Vám zajistí tu pravou popularitu, po které jste tak toužili a užijte si náš ceník seo, který je prostě bezkonkurenční. Jen u nás najdete reálné ceny, které rozhodně nikde jinde nenajdete a které Vás zavedou do starých dobrých časů, kdy se platilo za opravdovou práci reálně a s rozumem.

Web copywriting

1.7.2018

Chtěli byste mít správně nastavený web? Pokud ano, tak byste měli využít naše služby. Nabízíme vám web copywriting, takže budete mít stoprocentně jistotu, že texty od nás na váš web budou optimalizované a budou opravdu skvělé. Nebojte se a rozhodněte se ještě hned teď. Bude to pro vás ideální volba. Budete nadšení ve všech směrech, to je naprosto jasné. Vyberte si tohle všechno ještě hned teď dneska a budete nadšení a spokojení. Udělejte tento první krok a zajistěte si tak, že váš web bude od začátku optimalizovaný.
zlaté seo
Všechno je mnohem lepší, když se to udělá od začátku správně, to je nejdůležitější. Budete nadšení a všechno bude skvělé. Určitě se rozhodněte ještě hned dneska. Nemějte strach tohle všechno a bude skvělé a opravdu jednoduché, takže se nebojte a prostě a jednoduše tohle všechno zkuste a bude to pro vás to pravé ořechové. Rozhodněte se ještě hned dneska a vyberte si z naší nabídky všechno, co budete chtít a budete nadšení a opravdu spokojení, to vám garantujeme. Rozhodněte se hned teď. Bude to pro vás nejlepší volba, která se vám vyplatí, takže investice.
PC a mobil

Psaní textů

My vám nabízíme opravdu hodně, takže si stačí opravdu jenom vybrat. Budete spokojení a nadšení, protože to jinak nejde. Vyberte si z naší nabídky to nejlepší a uvidíte, jak to půjde. Budete nadšení na sto procent, to je jasné. Vyberte si z naší nabídky cokoliv a my vám vyjedeme vstříc a všechno uděláme tak, jak bude potřeba. Budete nad míru spokojení, na to vezměte jed. Všechno bude skvělé a vy budete nadšení, jak to celé funguje, jak my všechno skvěle zařídíme. Určitě si vyberte právě naše stránky, protože my vám toho můžeme nabídnout mnohem více, to je jasné. Čím dříve se rozhodnete, tím to bude pro vás rozhodně lepší, tak se nebojte a udělejte to všechno co nejrychleji. Tohle bude skvělé. Jinak to ani dopadnout nemůže.

Chytrá elektronika jako cíl hackerů

12.6.2018


Počítač a mobil


Asi nikoho nepřekvapí, že nejzranitelnější jsou právě počítače, mobily a tablety – elektronika, která nám slouží jako brána do online světa. Je proto zcela zásadní striktně zachovávat při jejich užívání bezpečnostní pravidla, která možnost hackerského útoku minimalizují. Mluvíme-li o prevenci takového napadení, je nutné začít právě tady.
muž a čísla.jpg


Vaše auto


Váš vůz nemusí být právě technologická novinka. V novějších automobilech se nachází desítky mikroprocesorů, které mají na starosti třeba kontrolu stability nebo výkonu. Podle společnosti Norton, která se zabývá počítačovou bezpečností, by právě tudy mohli hackeři nad vaším vozem převzít kontrolu. Možnost je to zatím spíš teoretická, stačilo by ovšem, aby se některý z hackerů rozhodl zkusit své schopnosti na vašem autě a už se „vezete.“ Rada je v tomto případě následující: pozor na všechna vylepšení, prohlídky a díly, kterým svůj vůz vybavíte.


V dnešní době, kdy probíhá aktivní vývoj tohoto průmyslu, směřující k řízení bez řidiče, bude tato hrozba ovšem nejspíš stále konkrétnější.
hacker a trojský kůň.jpg


Váš (vý)let


Už v roce 2013 na konferenci Hack in the Box v Amsterodamu se německému bezpečnostnímu konzultantovi Hugo Tesovi povedlo pomocí speciální aplikace vzdáleně získat přístup k palubnímu počítači letadla. V současné době je totiž veškerá komunikace mezi řídícími letového provozu a komerčními proudy nešifrovaná. Tesovi se podařilo ukázat, jak snadné by bylo převzít nad letadlem plnou kontrolu, dokonce ho zničit, pokud by chtěl. Pracoval pouze se simulátorem, ovšem výsledek je i tak znepokojující.


Vaše televize


Stále oblíbenější Smart TV jsou v zásadě velmi podobné smartphonům. Rozdíl je ovšem v tom, že zatímco skrze chytrý telefon lze sledovat vaše data, prostřednictvím „napadené“ televize by měl hacker nerušený výhled přímo do vašeho obýváku. A přiznejme si, zhusta by šlo o podívanou, při které o pozornost nestojíme. Tyto televize navíc na rozdíl od mobilů nedisponují bateriemi, připojeny jsou neustále – a nezáleží tak úplně na tom, jestli zapnuté, či nikoliv. Odborníci proto radí  zakrývat objektiv snímací kamery vždy, když ho aktivně nepoužíváte.