Jemné dekorace

Milujete vánoce, stromeček s jeho křehkými vánočními ozdobami? Koule, ptáčci, rampouchy a jemné korálkové dekorace různých tvarů. Jsou tak něžné a navozují nám krásné vzpomínky na šťastné chvíle pod stromečkem, které jste určitě nejintenzivněji prožívali v dětském věku. Firma Silvintech vyrábí přesně takové dekorační ozdoby, tedy hlavně vánoční ozdoby, ale i jiné neméně krásné dekorace a okrasné předměty. Tyto jejich vánoční hvězdičky i andílci z korálků jsou výsledkem jemné ruční práce, která je provedena v nejlepší kvalitě, protože Jana Háteová dbá na každého zákazníka a každý výrobek, který si zákazník zakoupí, musí být prostě dokonalý. Jak andělíčci, tak hvězdy jsou jako z vánočního stromečku vaší babičky, kdy tyto ozdoby tvořili zruční čeští skláři.

korálky

Jsou jemné a něžné, dají se pochopitelně použít na vánoční stromek, ale můžete jimi dozdobit i větvičky barborek ve váze, se kterými se těšíte na samotný příchod Vánoc, nebo zavěsit na ozdobnou jedlovou větev, kde budou krásně korespondovat s jejím svěže zeleným jehličím. Prostě mistrná kvalita výrobků nadchne každého a nikdo nebude své objednávky litovat.

hvězda

Jednotlivými ozdobami je úžasné také přizdobit vánoční dárek samotný. Bude to taková třešinka na dortu. Každý obdarovaný si tuto křehkou ozdůbku uschová na památku. Prostě ruční práce jsou dnes ceněné, zvláště klasické a tradiční české výrobky mají odbyt i ve světě, nikde jinde nenajdete obdobně pečlivě a s láskou vyráběné ozdoby jako u nás. Pokud máte šikovné ruce, můžete paní Háteové pomoci, stále shání další spolupracovníky, protože o její výrobky je skutečně enormní zájem. Pochopitelně hlavně před Vánoci je objednávek největší množství, takže je nutné tento velký objem dekorací navyrábět průběžně přes celý rok, aby v čase předvánočním bylo možné pokrýt všechny objednávky.