Skvělá reklama pro Vaši firmu

Reklamní agentura Plzeň názvem Imperial Media je společnost profesionálních lidí, kteří se věnují především reklamě internetovým médiím. Zajišťujeme komplexní služby v následujících oblastech:

Grafické studio

V našem grafickém studiu Vám vytvoříme velmi vkusné a originální logo, které bude nezaměnitelné a snadno zapamatovatelné. A přesně tyto vlastnosti má správné logo mít a zvýší atraktivitu Vaší značky. Zpracujeme Vám také grafický manuál pro zaměstnance i dodavatele. Zajistíme Vám také reprezentativní představení společnosti a produktů, a to díky originálnímu grafickému designu materiálů.

Fotoaparát

Webové studio

Webové studio, jak už název napovídá, se věnuje tvorbě webových stránek a e-shopů. Na webových stránkách Vám zajistíme nejen technickou podporu a originalitu, ale také možnost rychle měnit obsah webové prezentace. To samé Vám můžeme nabídnout i u tvorby e-shopů. Navíc se poté můžete chlubit skvělou dohledatelností na internetu. A to je vlastnost, kterou potřebuje každý e-shop.

Graf

Online marketing

Nabízíme Vám správu PPC kampaní. Nejen, že budete platit pouze za každého reálně přivedeného zákazníka, ale také dosahujeme okamžité účinnosti, skvělé měřitelnosti kampaně a máme výborné zacílení na konkrétní cílovou skupinu. V dnešní době jsou v podnikání skvělým pomocníkem také sociální síti. Bez nich v podstatě žádná firmy nefunguje. A proto Vám nabízíme také správu sociálních sítí. Na sociálních sítím zlepšujeme pozitivní obraz Vaší firmy, zajišťujeme komunikaci se zákazníkem a opět se zaměřujeme na cílovou skupinu.

Foto a Video studio

Jak jsme se již zmiňovali, potrpíme si na originalitu. Proto také vlastníme naše soukromé foto studio. Zde se postaráme nejen o firemní, ale také o produktové fotografie. Tím zvýšíme zájem Vašich zákazníků. Nabízíme také podklady pro Vaše prezentace. Zaměřujeme se také na velmi oblíbené firemní spoty, které můžete využít při mnoha příležitostech.