Bydlení bez hotovosti

Jenže znáte to. Kdybyste chtěli ušetřit na vlastní bydlení, museli byste přestat jíst a dělat naprosto všechno tomu podobné, abyste mohli odložit celý plat. A i kdyby to šlo, tak za chvíli, ne více než za padesát, sedmdesát let byste mohli bydlet.
Je tedy třeba zvážit nějaké jiné řešení. To bývá půjčka. Takže zajdete do banky, odkud vás velmi slušně vyhodí, protože jste si vy a ostatní ručitelé nepřineslipotvrzení zaměstnavatele o výši příjmu. Nadáváte, ale jdete do účtárny, kde se pokusí uplatit úřednici, aby vám napsala vyšší příjem, protože při tom vašem by vám nepůjčili ani na kolo. Tedy vy máte dost, ale bance se to zdá málo.
Hrst peněz
Vyzkoušíte jich pět a pak to vzdáte, protože je to všude stejné. Takže vám zbývá poslední naděje, o které jste snad ani nevěděli. Tak nyní se o ní dozvíte. Ta poslední šance je americká hypotéka bez dokládání příjmů. Zní to jako pohádka že?
Ale není to pohádka. Není to ani aprílový žertík. Taková věc opravdu existuje a je možno ji kdykoli vyzkoušet.
Proč americká? Protože u nás tyto hypotéční půjčky většinou natěsno nalepeny k nějakému bydlení. Domku, bytu, vile nebo zámku. U tohoto druhu půjčky je případnému budoucímu věřiteli srdečně jedno, nač tyto peníze využijete. Klidně si za ně můžete jet třeba na dovolenou do nějaké exotické země. Firmu, která vám na to půjčí bude nejvýše zajímat to, zda se míníte vrátit.
Hromada peněz
Doklad o příjmu nedává jen zaměstnanec, ale samozřejmě i podnikatel, nebo malý či střední živnostník. Pro oba případné zájemce o americkou hypotéku bez dokládání příjmů platí naprosto stejné pravidlo. Ani oni tento doklad nepotřebují.
Pokud nevěříte nezbývá vám nežzkusit kontakt z linku výše uvedeného a pak vše uvidíte a zažijete na vlastní kůži. Protože pokud to nevyzkoušíte, tak asi neuvěříte. Přímým kontaktem zjistíte pravý stav věcí.