Originalita se dneska nosí

Jsme ženy a milujeme šperky. Zlato, stříbro, bílé zlato, ocel, kameny i bez. Všechno máme rádi, jen něco více a něco méně. Krásný šperk nás nikdy neurazí a je to krásným doplňkem k našim outfitům. Omluva se třpytivým šperkem v krabičce se hned přijímá lépe. Co ale říkáte na možnou originalitu šperků? Pokud je zakoupený šperk v klenotnictví, určitě se najde jeho bratr a jiná žena nosí to samé co Vy. V dnešní době je ale možnost vytvoření si unikátního šperku, který může být jakýkoliv, věděli jste to?

Originální prsteny, originální náušnice, originální brože či řetízky jsou to co nám udělají skutečnou radost.

brož - kolibřík

Co máte nejraději? Jakou barvu máte nejraději? Co se Vám líbí? Splňte si svá očekávání a obdarujte se tím nejkrásnějším dárkem, který o Vás na první pohled vypoví, jaká jste. Nejčastěji si ženy nechávají vyrobit nějaké zvíře, které je k jejich srdci nejblíže. Může se jednat o kočičku, pejska, koně, ale také prasátka, kolibříka, papouška či žabičky.

Šperky se vyrábějí v té nejvyšší možné kvalitě a s co nejpřesnějším popisem, který zadavateli udáte. Nemusí to být vždycky naprosto přesné, přece jenom je to ruční práce a pokud ukážeme obrázek a nastíníme svou představu, nemusí to být na chlup stejné. Ale právě o ty malé nedokonalosti nám přeci jde. Nemusí to být úhledná kočička, která má nesmělý výraz. Může to být kočička s nesmělým výrazem, která má záhyb trošku jinde, než měla mít původně. Ale na detailech se musíte domluvit sami.

žena - šperky

Pokud chcete koupit dokonalý šperk své kamarádce nebo své drahé polovičce – zajistí Vám při předání takový úsměv, který si okamžitě zamilujete. Kdokoliv ocení preciznost a originalitu, kterou do šperku vložíte. Zkuste se podívat sami. Podívejte se také na hodnocení více zákazníků, jak jsou spokojeni – může Vám to pomoci s odhodláním do toho jít a udělat si radost.