Když k moři, tak autobusem do Chorvatska

Máte v plánu v létě vyrazit někam k vodě? Pokud nechcete riskovat, že vám nevyjde příliš pěkné počasí anebo ještě hůře, že vám celá dovolená proprší, tak raději vyrazte někam k moři. Nabízí se vám celé pobřeží Středozemního moře, kde najdete ráj na zemi. Ovšem pokud nechcete čelit nesnesitelným teplotám a nebezpečným atentátníkům, tak raději zvolte evropskou část tohoto pobřeží, kde naleznete mnoho krásných a bezpečných evropských destinací s podobnými kulturními zvyklostmi, jako jsou u nás. Ať už zamíříte do Řecka, Itálie nebo Chorvatska, či ještě někam jinam, jistě budete spokojeni. Ovšem všichni ti, kdo se snaží spojit svou dovolenou s příznivou cenou, která jejich rodinný rozpočet nepoloží na lopatky, nejčastěji vyrážejí do Chorvatska.
přístav v Dubrovníku
Chorvatsko, to je láska na první pohled, to je země, kam budete rádi vyrážet každé léto a nikdy se vám to neomrzí. Jižní Dalmácie má totiž hned několik velkých předností. Patří k nim nádherné azurové moře s oblázkovými plážemi, příznivé ceny, milí lidé, se kterými se snadno domluvíte, chutná kuchyně a nádherná krajina. A navíc, tady rozhodně neriskujete, že by vám nevyšlo počasí. Vydat se sem v létě znamená jistotu slunečného počasí, a zároveň horkých, ale nikoli příliš horkých a nesnesitelně vysokých teplot. V Chorvatsku je zkrátka všechno právě tak akorát na to, abyste zde mohli prožít ideální dovolenou, ať už se ubytujete v hotelu anebo v soukromí.
přístav ve Splitu
A to je další důležitá věc. Protože je ubytování v Chorvatsku maximálně dostupné ve všech možných cenových relacích, tak si nemusíte kupovat zájezd na míru od cestovní kanceláře, ale můžete se zde vydat po vlastní ose. Ať už si totiž ubytování zamluvíte předem anebo jej budete hledat až na místě, vždy si dobře vyberete. Takže zde můžete dojet pohodlně komfortním autobusem a vystoupit na kterékoli zastávce ve vámi zvoleném letovisku. Dovolená Chorvatsko autobusem je zkrátka ta pravá volba, na kterou se vyplatí vsadit.