Když jde získat hypotéku bez doložení příjmů

Mnoho lidí řeší různé životné situace, ke kterým jsou potřebné především peníze. Mnohdy se nejedná o malé částky a jedinou možnosti je vzít si nějaký ten úvěr. Nejoblíbenějším produktem je hypotéka, protože nabízí vysoké částky za příznivý úrok a rozložení splátek až na 30 let.
Jakmile tedy člověk potřebuje peníze a nedisponuje takovou částkou na svém účtu, tak jeho kroky vedou do banky. Vyplní žádost, doloží spoustu potřebných podkladů a dlouhé týdny čeká na schválení či zamítnutí.
Velice častým problémem a důvodem k zamítnutí je výše platu či nedoložení potvrzení o výši platu. Banky v tom případě vašim požadavkům nevyhoví a vy ztratíte šanci peníze získat jen kvůli tomuto dokladu.
Pokud je to i váš problém, tak nemusíte zoufat, protože existují i další možnosti jako je hypotéka bez příjmu.
Obvykle jde o produkt nebankovních společností, které jsou v tomto směru daleko shovívavější. Nepotřebujete tedy doložit výši svého platu a i přes to máte šanci peníze získat.
milenci s obrazem.jpg
Podmínkou pro získání, tak jako i v bance, je u hypoték zástava nemovitosti. Maximální výše tohoto úvěru je ovlivněna tržní hodnotou zastavené nemovitosti a obvykle lze půjčit až do výše 75%. Jsou i společnosti, které nabízejí víc, ale tato hodnota je běžný průměr.
Peníze tak můžete následně využít na řešení bydlení a to od koupě nemovitosti až po stavbu či rekonstrukci. Pokud je to americká hypotéka bez příjmu, tak peníze z ní můžete využít na cokoliv a často i na řešení špatné finanční situace.
koule s dolary.png
Vybrat si můžete také konsolidaci půjček a zbavit se tak nepříjemných dluhů. Není vyloučené ani vyplacení exekucí, které často klienty sužují.
Jak vidíte, tak i bez určitých dokladů lze tento druh úvěru získat a vyřešit tak mnohé životní situace. Můžete tak získat vlastní bydlení, zažít konečně dovolenou snů, koupit si nové auto nebo se zbavit dluhů.