Když jde získat hypotéku bez doložení příjmů

Mnoho lidí řeší různé životné situace, ke kterým jsou potřebné především peníze. Mnohdy se nejedná o malé částky a jedinou možnosti je vzít si nějaký ten úvěr. Nejoblíbenějším produktem je hypotéka, protože nabízí vysoké částky za příznivý úrok a rozložení splátek až na 30 let.
Jakmile tedy člověk potřebuje peníze a nedisponuje takovou částkou na svém účtu, tak jeho kroky vedou do banky. Vyplní žádost, doloží spoustu potřebných podkladů a dlouhé týdny čeká na schválení či zamítnutí.
Velice častým problémem a důvodem k zamítnutí je výše platu či nedoložení potvrzení o výši platu. Banky v tom případě vašim požadavkům nevyhoví a vy ztratíte šanci peníze získat jen kvůli tomuto dokladu.
Pokud je to i váš problém, tak nemusíte zoufat, protože existují i další možnosti jako je hypotéka bez příjmu.
Obvykle jde o produkt nebankovních společností, které jsou v tomto směru daleko shovívavější. Nepotřebujete tedy doložit výši svého platu a i přes to máte šanci peníze získat.
milenci s obrazem.jpg
Podmínkou pro získání, tak jako i v bance, je u hypoték zástava nemovitosti. Maximální výše tohoto úvěru je ovlivněna tržní hodnotou zastavené nemovitosti a obvykle lze půjčit až do výše 75%. Jsou i společnosti, které nabízejí víc, ale tato hodnota je běžný průměr.
Peníze tak můžete následně využít na řešení bydlení a to od koupě nemovitosti až po stavbu či rekonstrukci. Pokud je to americká hypotéka bez příjmu, tak peníze z ní můžete využít na cokoliv a často i na řešení špatné finanční situace.
koule s dolary.png
Vybrat si můžete také konsolidaci půjček a zbavit se tak nepříjemných dluhů. Není vyloučené ani vyplacení exekucí, které často klienty sužují.
Jak vidíte, tak i bez určitých dokladů lze tento druh úvěru získat a vyřešit tak mnohé životní situace. Můžete tak získat vlastní bydlení, zažít konečně dovolenou snů, koupit si nové auto nebo se zbavit dluhů.

Když jde získat hypotéku bez doložení příjmů
4.3 (86.67%)3