Důstojné stáří a lidský přístup pro seniory

Ve stáří se často objevují různé fyzické nebo psychické nemoci. Mezi ty psychické patří časté onemocnění – Alzheimer. Pokud i vy máte někoho takového v rodině a vyžaduje už něčí péči, kterou vy nedokážete zajistit, obraťte se na odbornou péči a kontaktujte specialisty. Nejste si jisti, že se skutečně jedná o toto onemocnění a nemáte představu, jak se vlastně projevuje? Nejčastěji jsou to tyto příznaky, které charakterizují Alzheimerovo onemocnění.

seniorka

A jakými rysy se vlastně tato choroba vyznačuje?
– Zapomínání, poruchy paměti.
– Nechávání věcí na zvláštních místech a zapomínání, kde to bylo
– Problémy s řečí a s výslovností
– Snížená schopnost orientace v čase a v prostoru
– Změna osobnosti a chování – zvýšená agresivita, nevrlost, náladovost
– V horších případech jsou to halucinace, problémy s chůzí, obtížné je také udržet moč

Nejlepším rozhodnutím, které v takové situaci můžete udělat, je kontaktovat specializované alzheimer centrum. U nás se seniorům s tímto onemocněním dostane té nejlepší možné péče a budou se u nás mít jako v bavlnce, na to se můžete spolehnout.

Zajistěte vašim příbuzným, kteří trpí tímto onemocněním, důstojné stáří, které si zaslouží a na které mají právo. Nabízíme špičkovou péči, ať už z oblasti lékařství, tak i z oblasti sociální. U nás se tak senioři mohou cítit jako doma, což velice zlepšuje jejich psychický stav, když vědí, že je o ně výborně postaráno.
Naše Dyomov pro seniory s onemocněním naleznete ve třech různých městech – Zátiší, Pyšely a Libeň. Můžete tak vaše příbuzné umístit co nejblíže vašemu bydlišti, tak abyste je mohli navštěvovat podle vašich potřeb.

prarodiče

Ubytovaní senioři mají k dispozici útulné 1 až 3-lůžkové pokoje v příjemném domácím prostředí. V areálu je také krásný park jako stvořený pro procházky a trávení volného času seniorů na čerstvém vzduchu.