Kam za českým prádýlkem

V České republice a na Slovensku se vyrábí nádherné kousky spodního prádla, které pravděpodobně neznáte, a přitom byste je rozhodně poznat měli. Od toho tu je tento článek, kde vám představím pár kvalitních domácích značek, díky kterým vaše intimní partie zůstanou v pohodlí zakryté, a přesto ve vkusném kabátku.

 krajkové kalhotky

Créeme

Slovenská značka, tedy spíše od sousedů, přesto velice kvalitní a z toho nejlepšího materiálu. Jako materiál využívají nebarvenou organickou bavlnu, která neobsahuje karcinogenní látky. Značka vznikla v roce 2017 od studentek VŠVU, které vytvořily research. Díky tomu vznikl nápad vytvořit novou značku.

 

Lorii

Značka, která je výhradně česká. Založila ji dívka, studentka práv, která hledala pohodlné spodní prádlo. Tak se naučila s pomocí své babičky šít a vytvářet braletky. Nakonec si vzala do týmu své dva pomocníky a začala si najímat švadlenky. Tudíž kvalita je jistě stoprocentní. Využívá několik materiálu, chce však, aby byly všechny pohodlné.

 čelenka s ušima

Lnkrules

Od pražské designerky, která začala tvořit své prádlo, které má vkus. Vždy ke každému kusu najdete informaci, z kolika procent je vytvořen z jaké látky, díky podrobnému popisu si můžete zjistit, který střih a kus se nejlépe hodí zrovna vašemu poprsí. Střihů je opravdu mnoho, mimo jiné jsou zde k sehnání i  spodní části s originálním designem nebo celé body. Spolupracují s další zajímavou značkou Girlswithoutclothes, ale i dalšími českými.

 

Ačkoliv vás vyjde takové oblečení na více peněz, než kdybyste kupovali spodní prádlo v běžném obchodě, vyplatí se investovat do kvalitních materiálů, které vaší pokožce budou příjemné, obzvláště v intimních partiích, která by zasluhovala tu nejlepší péči z celého těla. Čím pohodlnější vaše spodní prádlo je, tím sebejistěji se cítíte a na lidi působíte příjemněji, než když vás něco neustále škrtí a tlačí.