První vrstva oděvu Craft – termoprádlo

Firma postavená na práci s potem. Jejich znalosti pomáhají vytvářet kvalitní funkční prádlo.

Produkty Craft jsou rozděleny:

A) Prádlo a ponožky
B) Termoizolační vrstva
C) Svrchní oblečení

protažení zad

Kvalitní prádlo je důležité v každém aspektu života. Při sportu to platí zvláště. Očekáváme, že jej v podstatě při pohybu nebudeme vnímat. Stane se druhou kůží a pomůže k lepším výsledkům. Termoprádlo craft odvádí pot z těla. Vytváří příznivé mikroklima. Pot tak sportovce v zimě nestudí, a v létě nestéká nepříjemně po těle.
Syntetická první vrstva je dále dělena do dalších kategorií. Tak je zajištěno, že si vždy vybereme vhodnou kombinaci jednotlivých kusů oděvu na základě ročního období, venkovní teploty, druhu sportu či osobních preferencí.

1) Stay cool – Řada prádla pro žhavé letní dny a do uzavřených prostorů s vysokou teplotou. Používá dva druhy materiálu. Pleteninu a síťovinu upletených z šestikanálových vláken. Odvádí více vlhkosti a doprovodným jevem je příjemný chladivý efekt. Ergonomický střih neomezuje v pohybu.
a) Mesh superlight – Prádlo s nízkou gramáží. Často užívané pod cyklistické dresy. Velmi prodyšné. Vhodné pro velmi intenzivní výkon.
b) Intensity – Řada vyvinutá pro halové sporty. Střih kopíruje tvary těla. Unikátní tvar vlákna zajišťuje dokonalou ventilaci především v potních zónách oděvu.
c) Comfort – Určeno pro běžné denní použití. Volnočasové aktivity, jóga, rekreační běh a další sporty. Typický volný střih je velmi komfortní k nošení.

před startem

2) Be active – Použití pro intenzivní pohyb v chladných podmínkách. Materiál podporuje optimální termoregulaci těla. Opravdová kvalita ve světě sportu.
a) Extreme – Tkanina obsahuje CoolMax Pro vlákno. Vysoce prodyšné oblečení s velmi rychle odvádějícím potem z těla. Určeno pro sporty s extrémním výkonem.
b) Intensity – Bezešvé přechody a kvalitní design jsou hlavním tahounem této kategorie.
c) Comfort – Pro módní melírování materiálů je často nošeno jako běžná součást denního oděvu. Velmi měkké prádlo s termoregulací těla.
d) Windstopper – Prádlo doplněno odolnou membránou. Povětrnostní podmínky už nejsou překážkou v pohybu.

3) Keep warm – Řada prádla pro zimní období. Střídání intenzity pohybu.
a) Intensity – Termoizolace a odvod potu v jednom.
b) Comfort – S přídavkem merino vlny. Ještě větší regulace tepla. Ideální do chladných dnů.
Wool – Nejteplejší ze všech. Nosí se i jako druhá termoizolační vrstva