Když vás banka odmítla, přijde vám vhod nebankovní hypotéka

Vyrazili jste do banky pro půjčku, a tam po vás chtěli doložit své příjmy. To jste udělali a s překvapením jste si vyslechli, že jsou nedostatečné proto, aby vám nějakou půjčku mohli dát. Jste překvapení a zdrcení? To je jistě nemilé, ale nemělo by vás to překvapit. V bankách panují velice přísné podmínky ohledně toho, kdo půjčku dostane a kdo nikoli. Banky si zkrátka velice pečlivě vybírají své klienty, kterým půjčku přidělí a sledují jejich bonitu. A jakmile je u nějakého žadatele sebemenší podezření, že by u něj mohly nastat potíže se splácením, tak mu půjčku zkrátka nedají.
americké bankovky
S tím, že vás odmítnou tak můžete na sto procent počítat v případech, kdy máte záznam v registru, máte nízké příjmy anebo třeba když jste buď příliš mladí anebo příliš staří. Zdá se vám to neférové, protože taková kritéria nemáte šanci ovlivnit ve svůj prospěch? Je to tak, ale nic s tím nenaděláte. To jediné, co můžete udělat, pokud na své půjčce trváte, je oslovit nebankovní společnost.

V nebankovní společnosti se nemusíte obávat žádných zbytečných komplikací, zde budou mít pro vaši životní situaci pochopení. To však ani zdaleka neznamená, že by si zde také důkladně neprověřili, jak si na tom z finančního hlediska stojíte. Nicméně i když máte nějaký drobný a nepodstatný záznam v registru anebo třeba nižší příjmy či u podnikatelů nižší daňové přiznání, tak pořád není nic ztraceno.
sevřené mince

Mají zde řešení i pro takové životní situace. Můžete si tady sjednat vstřícnou nebankovní hypotéku bez registru či nebankovní hypotéku bez doložení příjmu https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/. Počítejte ovšem s tím, že protože se tak nebankovní společnost pouští do rizika, že možná nebudete schopní své závazky splácet, tak v takovém případě získáte půjčku s vyššími úroky od sedmi procent. Je tedy na místě důkladně zvážit, jak moc takovou půjčku potřebujete a zda se vám opravdu vyplatí.