Jumping vás chytne za srdce

O slávě, která je spojená s novodobým sportem zvaným jumping, jste jistě už slyšeli. I když je tady už několik let, jeho nejlepší časy nastávají právě poslední dobou, kdy si ho chce každý vyzkoušet a rovněž i zjistit, čím je tak úchvatný.

A o tom, že vás dostane svým tempem a dynamickým skákáním, ani neváhejte pochybovat.
skoky do výšky

Trampolíny vedou!

Na klasické trampolíny pro děti, dospělí nepatří. Tyto speciální malé trampolínky jsou však vhodné i pro větší váhové kategorie. Jsou ideální pro všechny, kteří si chtějí opět vyzkoušet to, jaký je to pocit skákat až vám nebudou stačit síly.

Rozdíl, který je však v tomto sportu zásadní je to, že na těchto unikátních trampolínách se skáče dolů! Ne nahoru, jak jste byli zvyklí z dob vašeho mládí.

Efektivní způsob ke zpevnění svalů

Toužíte po tom, posílit nejen střed těla, ale celkovou vaši kondici a každou část vašeho těla? Díky dynamickému střídání rychlých a pomalých kroků, skoků a pohybů, se vám to v krátké době povede všemi deseti. Jedná se o jedinečný styl aerobních cviků, spojených se získáním rovnováhy a udržením svalů v pevné stavbě.

Při skákání je důležité myslet na to, abyste veškerý pohyb situovali dolů do trampolíny a současně udrželi vaše ramena níž než hlavu. Jedině tak docílíte výsledku, který bude správný.
skákání na cestě

Nejrychlejší způsob hubnutí

Samozřejmě, že váš úbytek kalorií bude záležet i od cvičebního plánu vašeho instruktora. Pokud natrefíte na odborníka, který se tím nejen živí, ale žije ním celým svým já, můžete si být jistí, že vám dá pěkně do těla a po hodině skákání se nezmůžete na nic jiné, než na vychutnání si slastného pocitu, jak jste dřeli, bavili se a psychicky si odpočinuli.

To je totiž hlavní myšlenkou jumpingu, takže pokud ji chcete prožít taky, neváhejte se tomuto sportu oddat tělem i duší, tak jako řada lidí, kteří ho zkusili a podmanil si jich už od úplného začátku.