Balení, na kterém vyděláte


Plastová obálka se může stát vaším oblíbeným pomocníkem pro balení zboží, které si u vás zákazníci přes internet objednávají, ať už je to cokoli. A vás jako obchodníky jistě potěší její velice praktické vlastnosti, které vám navíc v mnoha ohledech umožní ušetřit nějakou tu korunu navíc za balení zboží.
schránky u lesa.jpg

Za prvé jistě ušetříte již díky tomu, jak jsou plastové obálky lehké. Jejich nízká váha nebude přidávat gramy navíc k samotné váze zboží, takže nebudete muset platit za přepravu žádné koruny navíc. A to platí i proto, že díky praktické plastové obálce nebudete muset v balíku převážet žádný zbytečný vzduch tak jako tomu bývá u kartonové krabice. Plastová obálka je pružná a balenému předmětu se přizpůsobí, kdežto kartonová krabice má tvar a velikost předem dané, a pokud ji nenaplníte až po okraj, budete převážet zbytečný vzduch.
poštovní obálky.png

Za druhé můžete využít množstevních slev, na které přirozeně dosáhnete v případě, že si pořídíte větší množství plastových obálek najednou. Můžete vybírat z celé pestré škály různých velikostí a také tloušťky těchto obálek. Dokonce si můžete pořídit i plastové obálky s praktickým uchem na nošení, což vaši zákazníci jistě ocení v případě, že se jedná o nějaký objemný či těžký předmět, který nesou z pošty domů.

A za třetí, samozřejmě ušetříte i na tom, že nebudete muset vyřizovat žádné zbytečné reklamace. To by se vám mohlo snadno stát v případě, že by se vaše zabalená zásilka nějak poškodila. Ovšem díky tomu, že jsou plastové obálky dokonale voděodolné, tak se vám něco podobného v žádném případě nestane. Nicméně to samé už nelze tvrdit také o kartonových krabicích. Ty se v případě prudkého deště anebo mokrého sněhu snadno promočí a s nimi i zboží uvnitř obsažené.

No a v neposlední řadě vyděláte na tom, že vaše zboží dorazí k zákazníkům naprosto v pořádku, a navíc ještě v praktickém balení, takže si na vás rádi vzpomenou i při příštím nákupu, kdy budou potřebovat něco dalšího.